درباره درمانگاه تخصصی دندانپزشکی سیو

کلینیک دندانپزشکی سیو در سال 1400 با هدف بالا بردن سطح بهداشت عمومی دهان و دندان برای اهالی منطقه جنوب غرب استان تهران، در شهرستان رباط کریم توسط تیم پزشکی مجرب، جوان و کارآزموده و با مدیریت دکتر مرتضی احمدی در محیطی کاملا شیک، بهداشتی و استریل تاسیس گردیده است.

این درمانگاه با شعار “قیمت مناسب، کیفیت عالی” آماده خدمت رسانی به مردم منطقه است و همواره از بهترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی استفاده می کند و خود را در قبال هزینه ای که بیماران می پردازند مسئول می داند.

 

بیمه تکمیلی دندانپزشکی در رباط کریم

با توجه به هزینه‌های اعمال دندانپزشکی، مراکزی که دارای بیمه تکمیلی دندانپزشکی در رباط کریم هستند از اهمیت خاصی میان بیماران برخوردار هستند. بیمه تکمیلی دندانپزشکی میزان بسیار زیادی از هزینه‌های مربوط به امور دهان و دندان را پرداخت می‌کند تا خانواده‌ها در وضعیت بهتری از سلامتی برخوردار باشند.

 

دندانپزشکی سیو با چه بیمه تکمیلی دندانپزشکی در رباط کریم طرف قرارداد است؟

دندانپزشکی سیو با تعدادی از بیمه‌های تکمیلی طرف قرار داد است که همگی جز بیمه‌های تکمیلی بسیار با کیفیت هستند و در ادامه به نام آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

این مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی دانا در رباط کریم است و به دارندگان این بیمه خدمات ارائه می‌دهد. دندانپزشکی سیو همچنین دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایران در رباط کریم است و بیمارانی که با بیمه ایران طرف قرارداد هستند می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند. از آنجایی که آسودگی و راحتی بیماران برای این مجموعه بسیار مهم است با رایزنی‌های صورت گرفته، درمانگاه سیو، دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ملت در رباط کریم هم به شمار می‌آید. بیمارانی که هر یک از این سه بیمه تکمیلی در رباط کریم را دارند می‌توانند برای انجام اعمال دندانپزشکی به آدرس رباط کریم، بلوار امام خمینی، ساختمان سعادت، طبقه بالای کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

پزشکان و کادر درمانی کلینیک دندانپزشکی سیو مفتخرند گامی هر چند کوچک در جهت بالا بردن سطح رفاه همشهریان خود برداشته اند.

کلینیک دندانپزشکی سیو به دلیل همکاری با متخصصین جوان و متعهد و بهره گیری ازتجهیزات مدرن و به روز و استفاده از مواد مرغوب بهترین گزینه برای انتخاب دندانپزشکی است.
همچنین نوبت دهی سریع و پیگیری بیمار تا مرحله حصول نتیجه از مزایای این درمانگاه است. تمامی خدمات درمانی دهان و دندان در این مجموعه به بیماران ارائه می گردد. خدماتی نظیر ترمیم، عصب کشی یا اندو، ایمپلنت، دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشکی اطفال، ارتودنسی و …
ضمنا تمامی خدمات تخصصی توسط پزشک متخصص صورت می پذیرد.